Новини світу. 27 березня. Канада. Минулого тижня один із студентів найстарішого вузу Канади, Університету Макгілла, розташованого в Монреалі, Хааріс Хан, опублікував у соціальній мережі Twitter заклики до вбивства «сіоністів та євреїв». ї

Джихад - священна війна

«Я хотів би вбити всіх, хто знаходиться тут, – повідомив Хан, – мені потрібен М-16″ (автоматична гвинтівка).

На наступний день, «розвиваючи тему», Хан заявив, що «джихад починається сьогодні». Також він проаналізував фільм вселити U, темою якого є політкоректність і конформізм, «примусово насаджувані» в американських вузах. На думку Хана, університетські закони образливі для палестинців, повідомляє Сyberpresse.

Режисер документальної картини Еван Койл Малоні розповідає про систему покарань, передбачених за висловлення політичних поглядів, «непопулярних в академічних колах».

Повідомлення Хааріса Хана, опубліковані в мережі Twitter, викликали таку бурхливу реакцію в студентських колах, що ситуацію довелося взяти під контроль ректору університету, Хізер Монро-Блюм. Ректор заявила, що стосовно Хана буде проведено спеціальне розслідування. Якщо його результати виявляться «серйозними», студент буде виключений з престижного вузу, проте в даний час про попередні підсумки розслідування нічого не повідомляється.

Між тим, сам хан, побоюючись виключення з вузу, поспішив опублікувати запевнення в тому, що він «не терорист і не антисеміт», а його заклики до вбивства і джихаду є не більше, ніж «жартом».

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.