Новини політики. 6 березня. Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що успішне проведення реформ в Україні неможливе без участі жінок.

Микола Азаров
Азаров привітав жінок

Про це сказано в його привітанні українок з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

“Упевнений, що без вашої участі у вирішенні нагальних проблем держави не можна сьогодні розраховувати на успішне здійснення кардинальних економічних і політичних перетворень, відродження й примноження духовності нашого народу, зміцнення моральних засад суспільства й збереження найкращих рис національного характеру”, – сказано в ньому.

Також Азаров вважає, що саме образ матері символізує втілення моральних якостей і шляхетних учинків, учить повазі до рідної мови й народних звичаїв, традиціям і святам, до національних святинь.

“Місце жінки в суспільстві особливе. Вона – турботлива й самовіддана мати, ніжна й любляча дружина, сумлінна трудівниця й відповідальний керівник. Усвідомлення високого призначення жінки, поважне відношення до неї завжди були властиві українському народу. З незрівнянною ніжністю оспівана вона в його думах і піснях, їй належить особливе місце в народній творчості”, – також зазначає прем’єр.

Він побажав жінкам міцного здоров’я й благополуччя, великого особистого щастя, уваги й любові рідних і близьких.

“Низький уклін вам і щира вдячність за ваш життєвий і материнський подвиг, за самовідданість і виваженість, підтримку й розуміння, любов і ніжність”, – також сказано в привітанні.

Азаров також побажав українкам, щоб всі їхні заповітні мрії здійснилися й вони завжди були коханими й щасливими.

Як повідомляло агентство, у нинішньому складі Кабміну жінки відсутні.

У жовтні 2010 року Азаров спрогнозував, що в складі українського уряду незабаром з’являться жінки.

Джерело УН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.