Новини України. 15 березня. Віктору Януковичу не вдалося провести адміністративну реформу, оскільки законопроектів для її впровадження досі не прийняли.

В Кабінеті міністрів сьогодні тотальний хаос - Гриценко

Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів голова парламентського Комітету з питань нацбезпеки та оборони, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Адмінреформа пішла не за тим сценарієм, який Президент проголосив. Коли в середині грудня оприлюднили указ Президента, реформу подавали як швидке скорочення хабароємних функцій держави і так само швидке приведення державного апарату в робочий стан. Все це зупинилося», – цитує Гриценка прес-служба політика.

За його словами, пройшло вже три місяці, але обіцяних законопроектів для впровадження адмінреформи («Про Кабінет Міністрів», «Про центральні органи виконавчої влади», «Про державну службу», «Про державні регулятори і природні монополії») так і не прийнято.

«Зайдіть у будь-яке міністерство – жодне з них не знає, які в нього функції, немає оргштатної структури, чисельності, розподілу посад, не визначено заробітні плати. Все зависло. Хаос і суєта», – констатує Гриценко.

Він також вважає неприпустимим, коли замість скорочення людей, функції яких скасовано, скорочують 30% працівників у всіх структурах.

«Є державні органи, де треба збільшити чисельність відповідно до нових функцій. Є такі, які взагалі треба звести до нуля. Є структури, які треба скоротити на 10% чи на 90%. Не можна всіх під одну гребінку чесати. Коли так робиться – вимивається професійний склад державного апарату», – пояснив нардеп.

Також Гриценко розкритикував скорочення апарату Кабінету Міністрів, який місяць тому зменшився на 50%.

«Наприклад, професіоналів, які проводили аналіз і експертизу проектів рішень уряду, –скоротили найбільше. Із понад 400 залишилося близько 200 чоловік. Більшість з них об’єднали в один департамент експертизи, по кілька управлінь в одне. Умовно кажучи, тепер одне управління займається і космосом, і митницею, і промисловістю».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.