Новини  економіки. 25 березня. Третій найбагатша чоловік планети у списку Forbes Уоррен Баффет розповів, чому крах європейської валюти неминучий.

Уоррен Баффет

Один з найвпливовіших фінансистів і найбагатших людей планети (третє місце списку Forbes), Уоррен Баффет зробив гучну заяву щодо долі єврозони. На його думку, крах єдиної європейської валюти зовсім не виключений.

«Я знаю, деякі люди думають, що це немислимо … Я не думаю, що це немислимо», – заявив у програмі американської телекомпанії CNBC 80-річний мільярдер Уоррен Баффет, статок якого Forbes оцінює в 47 млрд доларів.

«Хоча будуть зроблені гігантські політичні зусилля з тим, щоб врятувати євро, тим не менш єдина валюта може потерпіти крах», – вважає гуру інвестиційний.

На думку Баффета, країни з високою конкурентоспроможністю не можуть постійно субсидувати країни з відстаючою економікою. Такі країни як Португалія, вважає фінансист, повинні знайти спосіб самостійно вирішити свої фінансові проблеми. Нагадаємо, увечері в середу прем’єр-міністр Португалії Жозе Сакратеша пішов у відставку після того, як парламент відхилив план щодо фінансового оздоровлення економіки, запропонований урядом.

«Не може бути так, щоб три або чотири, або п’ять країн вільно жили за рахунок інших країн. Така схема не буде працювати довго», – заявив мільярдер.

Джерело Топ Ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.