Новини технологій. 5 березня. Корпорація Microsoft відкрила спеціальний сайт IE6 Countdown (“Зворотний відлік IE6”), який закликає відмовитися від використання застарілого браузера Internet Explorer 6.

Explorer
Microsoft закликає переходити на нову версію Internet Explorer

Цей ресурс присвячений тому, щоб “побачити, як частка IE6 впаде до 1% у всьому світі, щоб все більше число сайтів могло відмовитися від цього інтернет-браузера і зберегти години роботи веб-розробників”.

Зараз застарілий браузер встановлений на 12% комп’ютерів (на 9% менше, ніж у минулому році). На сайті також є карта світу, яка показує, в якій країні найчастіше використовується браузер IE6. Перше місце за цим показником займає Китай (34,5%), друге – Південна Корея (24,8%), а третє – Індія (12,3%). В Україні, судячи з мапи IE6, браузер популярний серед 3,3% користувачів.

Замість IE6 Microsoft пропонує встановити більш сучасний браузер Internet Explorer 8. Останній інтернет-оглядач від софтверного гіганта – IE9 – на сайті не згадується, оскільки він ще перебуває в стадії реліз-кандидата.

Більш того, “дев’ятка” відмовиться працювати на Windows XP, разом з якою поставлявся саме IE6. У Gartner вважають, що для багатьох організацій відмова від “шістки” і перехід на інший браузер (і, отже, іншу операційну систему) буде надто дорогим.

Згідно з доповіддю Net Applications, за останній рік IE втратив більше 6% на ринку браузерів. У кінці січня 2010 року частка “експлорера” склала 56% (на 1,08% менше, ніж у попередньому місяці).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.