Новини технологій. 31 березня. Google звинуватили в монополізації пошукового ринку

Microsoft
Microsoft буде судитися з конкурентом

Компанія Microsoft, розробник пошуковика Bing, звинуватила Google в монополізації пошукового ринку, подавши офіційну скаргу до Єврокомісії.

Згідно з позовом Microsoft, Google навмисно користується лідируючим положенням на ринку на шкоду іншим пошуковикам. Зокрема, в повідомленні наголошується, що Google некоректно індексує сайти своїх конкурентів і навмисно спотворює результати пошукової видачі.

Також Google звинувачують в тому, що компанія не забезпечує конкурентам доступ до даних власних сервісів, на зразок YouTube, що заважає правильно індексувати їх вміст. У результаті, на думку Microsoft, конкуруючі пошукові системи не можуть повністю відображати посилання на контент сервісів Google, що призводить до відтоку користувачів.

Скарга Microsoft стане частиною вже розслідування відносно Google, ініційованого у 2010 році. Тоді звинувачення на адресу лідируючого пошуковика висунули три європейські компанії, одна з яких належить Microsoft.

Попереднє антимонопольне розслідування Єврокомісії відносно Google стартувало в лютому 2010 року. У листопаді стало відомо, що антимонопольники почали повноцінне розслідування, побачених в діях Google ознак нечесної конкуренції.

джерело Лента.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.