Новини культури. 17 березня. Київський міжнародний кінофестиваль, який цього року пройде в столиці з 2 по 8 липня, обіцяє вразити гостей і учасників не лише цікавою конкурсною програмою, а й цілою плеядою голлівудських знаменитостей.

Гібсона їде до Києва

Про це повідомили в прес-службі кінофестивалю, головною зіркою на цьому святі може стати Мел Гібсон, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Керівництво кінофестивалю зараз веде посилені переговори з голлівудським актором. Крім цього, обговорюється приїзд Міли Йовович, Гаеля Гарсія Берналя і Ванеси Редгрейв.

Головне нововведення фестивального року – художня рада КМКФ. До її складу вже увійшли такі знакові постаті як Роман Балаян, Ада Роговцева, Андрій Курков, Лариса Кадочникова, Руслана Писанка, Михайло Голубович, Олександр Ітигілов, Володимир Бистряков та Ніна Ільїна.

Передбачається, що однією з основних тем фестивалю цього року стане музична складова кіно. Тому в основній конкурсній програмі будуть представлені фільми з сильною музичною частиною. Деякі позаконкурсні програми також будуть присвячені музиці, серед них – “Музичне кіно світу” (кращі музичні фільми, зняті за останній рік), програма документального кіно про життя і творчість відомих музикантів.

Засновано також спеціальну премію імені Дмитра Тьомкіна, знаменитого американського кіно-композитора ХХ століття, володаря 4-ох “Оскарів” і 6-ох “Золотих глобусів”, вихідця з Росії, “За високі досягнення в області кіномузики”. На вручення премії збирається приїхати його вдова – Олівія Тьомкіна Дуглас.

Планується, що в рамках музичного блоку кінофестивалю щовечора проходитимуть кіноконцерти з участю відомих зарубіжних та українських колективів.

У той же час, питання про те, хто займе почесне місце президента кінофестивалю, як і раніше відкрите. Нагадаємо, раніше Богдан Ступка покинув цю посаду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.