Новини світу. 22 березня. Росія. Виплатити борги усім своїм старим вкладникам і тим, хто постраждав від інших фінансових пірамід (у тому числі від Ощадбанку СРСР), пообіцяв засновник рекордної фінансової піраміди «МММ» Сергій Мавроді. При цьому він підкреслив, що це відбудеться тільки в тому випадку, якщо вони зареєструються в його новому фінансовому проекті.

Мавроді обіцяє повернути усі борги СРСР

«Я неодноразово заявляв, що збираюся розплатитися по всіх боргах МММ-94. З усіма своїми старими вкладниками. Отже, з цією метою я починаю перереєстрацію всіх вкладників МММ-94. Це необхідно, щоб оцінити обсяги виплат та інше», – написав Мавроді у своєму блозі в понеділок.

Він заявив, що має намір також розплатитися з потерпілими від інших фінансових пірамід і вкладниками радянського Ощадбанку.

«Одночасно я починаю перереєстрацію взагалі всіх вкладників, що постраждали від діяльності фінансових пірамід. Будь-яких! «Хопер-інвест», РДС, «Володаря», ошукані пайовики та інші. У мене є план, як розплатитися і з ними. За допомогою механізму, аналогічного МММ-2011», – пише Мавроді.

«Також я починаю перереєстрацію громадян, які мають заморожені «дореформені» вклади в Ощадбанку СРСР. З тими ж цілями. Погасити їм в найкоротші терміни всі борги», – написав у своєму блозі засновник «МММ». Форми для реєстрації бажаючих будуть вивішені в його блозі в найближчий час.

Мавроді заявив, що має намір виплатити всі борги до кінця 2011 року.

«При нормальному ході подій я сподіваюся повністю розрахуватися з усіма зареєстрованими громадянами за всіма боргами, і своїми, і чужими, і державними до кінця цього року», – пише він.

На початку січня 2011 Мавроді оголосив про створення нової міжнародної фінансової піраміди «МММ-2011 -« Ми Можемо Багато чого». 21 січня Експертна рада з розвитку конкуренції на фінансових ринках Федеральної антимонопольної служби (ФАС), засідання якої пройшло спільно з Федеральною службою з фінансових ринків (ФСФР) визнали схему «МММ-2011» Мавроді фінансовою пірамідою.

Джерело НР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.