Новини України. 5 березня. Екс-керівник міліції Криму генерал Геннадій Москаль розповсюдив прес-реліз, в якому викладає свою версію гучного вбивства школярок у Севастополі. На думку Москаля, до загибелі неповнолітніх причетна їхня подруга.

Москаль знає більше правди про вбивсто дівчаток в Севастополі

“Вбивство дівчаток у Севастополі зробила їх подружка, на яку міліції неодноразово вказували батьки дітей”, – підкреслив Москаль.

Інших подробиць генерал не повідомив, проте в черговий раз розкритикував нинішнє керівництво міліції.

“Міліція як папуга, говорила одне, навішуючи на людей ярлики, що з дівчатками все добре, вони з неблагополучних сімей та просто втекли з дому. У зв’язку з цим виникає одне питання – яким чином проводилися оперативно-розшукові заходи при пошуку дітей, а потім і розслідування цього жахливого вбивства?”, – зазначив Москаль.

За його словами, за всіма канонами криміналістики, оперативно-розшукової діяльності, в першу чергу повинні відпрацьовувати зв’язки постраждалих – друзі, родичі, знайомі.

“Нічого цього належним чином зроблено не було. Перед тим, як визнати цей ганебний факт, міліція завуальованими заявами намагається створити враження про успіхи у розкритті справи. Хоча насправді, це справжня профанація”, – заявив Геннадій Москаль.

Як повідомлялося, 4 березня міліція розкрила вбивство двох неповнолітніх дівчаток у Севастополі. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України генерал-майор міліції Леонід Зима.

За його словами, співробітниками міліції проведена копітка робота щодо розкриття вбивства дітей, відпрацьовані кілька версій. Зараз проводяться очні ставки, допити. Всі вони знімаються на відео, щоб не було ніяких фальсифікацій. Заступник міністра підкреслив, що зараз можна говорити про те, що злочин розкрито.

Нагадаємо, 10-річна Анастасія Балябіна і 11-річна Тетяна Мізіна вийшли з двору будинку в Севастополі 4 січня і пропали. З 5 січня вівся їх пошук. 10 січня міліція порушила кримінальну справу за статтею “вбивство”.

29 січня були виявлені тіла дітей зі слідами насильницької смерті.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.