Новини України. 10 березня. Львівська обласна рада просить Президента Віктора Януковича і прем’єр-міністра Миколу Азарова звільнити міністра закордонних справ Костянтина Грищенка.

Львівська обласна рада
Депутати Львівської облради попросили Януковича звільнити Калєтніка і Грищенка

За таке звернення проголосували 73 депутати при 59 мінімально необхідних.

“У п’ятницю, 18 лютого, під час “години питань до Кабінету Міністрів”… Грищенко підкреслив, що в російської влади були всі правові підстави, щоб закрити українські самоврядні організації в Російській Федерації… Чинна влада з погано приховуваним ентузіазмом захищає інтереси правлячої верхівки Росії набагато краще, ніж права й інтереси власного народу”, – йдеться в зверненні.

Львівська облрада вважає таку ситуацію неприпустимою й вимагає негайно звільнити міністра закордонних справ.

Також Львівська обласна рада в середу звернулася до Президента Віктора Януковича і прем’єр-міністра Миколи Азарова з закликом звільнити голову Державної митної служби Ігоря Калєтніка.

“Вважаємо, що голова Держмитслужби особисто причетний до свавілля, яке діється на митниці. З огляду на це, Львівська обласна рада звертається до Вас із пропозицією звільнити голову Державної митної служби Калєтніка з займаної посади”, – сказано в документі.

Депутати вважають, що з моменту призначення Калєтніка головою Державної митної служби в цій структурі склалася тривожна ситуація, а особливу стурбованість у них викликає ситуація у Львівській регіональній митниці.

Облрада стверджує, що за вказівками Калєтніка проводиться упереджена, непрофесійна і дискримінаційна кадрова політика – під надуманими приводами масово звільняють уродженців західного регіону, а натомість призначають кадрів із заплямованою репутацією, але з інших областей.

“Як підсумок, така кадрова політика призводить до небаченого раніше зростання рівня контрабанди, хабарництва і корупції на митниці, і недавнє затримання заступника начальника Львівської митниці під час отримання хабара переконливо це підтверджує”, – сказано в зверненні.

Депутати вважають перераховані причини достатніми для звільнення Калєтніка.

За матерілами Українські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.