Новини світу. 23 березня. Японія. У Японії знову припинені відновлювальні роботи на аварійній АЕС “Фукусіма-1”.

Фукусіма
Ліквідацію на АЕС "Фукусіма-1" призупинили

Про це японським ЗМІ повідомили представники Агентства з ядерної та промислової безпеки країни.

За даними агентства, подача електрики до енергоблоків АЕС припинена через підвищення рівня радіації на станції, а також збільшення температури в реакторах.

До всіх шести енергоблоків на АЕС підведені кабелі, але електропостачання відновлено не було: роботу перервали через підвищення температури в першому реакторі до 400 градусів за Цельсієм. У зв’язку з цим в реактор знову довелося заливати морську воду, щоб його охолодити.

Крім підвищення температури в першому реакторі, викликає занепокоєння і зростання рівня радіації на другому енергоблоці. Відповідно до вимірів, зроблених деякий час назад, він досяг 500 мілізіверт на годину, що перешкодило роботі ліквідаторів.

Тим часом триває операція по охолодженню відпрацьованого ядерного палива на четвертому реакторі. Пізніше сьогодні, 23 березня, влада почне відповідну операцію по охолодженню басейну з паливом третього реактора.

Нагадаємо, землетрус силою 9 балів за шкалою Ріхтера 11 березня 2011р., викликав відключення системи охолодження реакторів, що призвело до надзвичайного стану на “Фукусіма-1”. З шести енергоблоків на АЕС сильний перегрів був зафіксований на чотирьох – там неодноразово спостерігався пожежа, відбувалися вибухи, триває витік радіації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.