Новини спорту. 15 березня. Відео. “Баварія” поступилася вдома міланському “Інтеру” в матчі Ліги Чемпіонів – 2:3. Проте за підсумком двох матчів “Інтер” проходь до наступного раунду турніру.

Баварія
"Баварія" втратила перемогу на останніх хвилинах

“Баварія” перемогла перший матч на Сан-Сіро з рахунком 1:0 і ніщо не передбачало поразки сьогодні на домашньому стадіоні.

У першому таймі баварці показали якісний динамічний футбол, створивши біля воріт суперника безліч небезпечних моментів. Жуліо Сезару прийшлось “політати” від штанги до штанги, рятуючи команду від голу. Захист “Інтера” був буквально дірявий.

Проте у другому таймі гравці німецької команди, мабуть, були вже надто впевнені у своїй перемозі. Рібері, Робен, Гомес – надто часто вони брали гру на себе, забуваючи віддати вчасно пас у нападі. Тим часом захист баварців потрохи тріскав, чим і скористалися Снейдер, який майстерно поклав м’яч в німецьку сітку на 63-ій хвилині, та Пандєв, який поховав плани “Баварії” в Лізі чемпіонів на 88-ій хвилині матчу.