Новини України. 4 березня. Крим. Анонсована хода активістів «Русского единства» 9 травня у Львові не ставить за мету організацію провокацій.

Сергій Аксьонов

Про це заявив лідер партії депутат парламенту Криму Сергій Аксьонов.

«Це абсолютно нормальне явище, адже діди членів нашої організації воювали, звільняли, в тому числі, і західну Україну. Не йде мова про протистояння і провокації. Я не можу зрозуміти чому ми не маємо права покласти квіти у Львові, не будучи при цьому неправильно зрозумілими», – сказав він.

Кримський політик додав, що він поділяє почуття тих, чиї родичі і близькі були репресовані в роки радянської влади. Однак, вважає лідер «РЕ», слід пам’ятати, – репресії торкнулися представників усіх народів, що проживають на території колишнього СРСР.

«Наша мирна акція – це свого роду візит дружби. Нам нічого ділити. Ми не хочемо, щоб діти і онуки тих, хто воював, брали участь у зіткненнях. У Львові маса громадян, які не поділяють націоналістичних поглядів, які хочуть, щоб Україна була єдиною державою, хочуть, щоб у нас не було протистояння на національному та ідеологічному грунті», – сказав Сергій Аксьонов.

У той же час, лідер партії «Русское Единство» додав, що агресивні нападки на бажання кримчан відзначити 9 травня у Львові – «це просто бажання окремих політиків влаштувати провокації. Ми не збираємося закривати обличчя масками, і не збираємося викрикувати націоналістичні гасла, ми покажемо, як треба себе поводити, ми продемонструємо, що ми дійсно приїжджаємо з нормальними позитивними намірами. А на погрози ми не реагуємо – нам погрожували досить багато, і я до цього ставлюся спокійно. Ми готові до будь-яких протидій з боку явних прихильників нацизму, ми нічого не боїмося».

При цьому все ж виникає враження, що насправді пропіаритися намагається сам Аксьонов, адже навіть мающи щире бажання вшанувати воїнів 2СВ у Львові про це не обов’язково кричати на всю країну. А подібні заяви про марш у місті, мешканці якого не хочуть бачити таких маршів – це виглядає як справжня провокація.

За матеріалами НР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.