Новини шоу-бізу. 13 безерня. Нещодавно лідер британської рок-групи Pink Floyd Роджер Уотерс (Roger Waters) дав велике інтерв’ю арабському телеканалу Al Jazeera. Приводом до цього послужив відкритий лист музиканта, в якому він закликав до культурного бойкоту Ізраїлю.

Музикант обгрунтовано закликає бойкотувати Ізраїль

У своєму листі артист повідомляє, що довгий час не був впевнений у правильності культурного бойкоту Ізраїлю, хоча й підтримував ідею прибрати паркан безпеки вздовж кордону з Палестиною. Зараз же музикант вирішив приєднатися до бойкоту.

Роджер Уотерс розповів, що коли був з концертом в Єрусалимі, то звернув увагу на те, що ізраїльські військові дивляться на нього з «презирливою агресією», як на «спостерігача з іншого світу». Тоді артист, ознайомившись зі «стіною», прийняв рішення перенести концерт з Тель-Авіва до Нева-шалом – маленьке село, в якому живуть разом і араби і євреї.

Музикант розповідає, що за останні п’ять років, влада Ізраїлю навіть не спробувала надати рівні громадянські права арабам, які проживають на окупованій Ізраїлем території. За запевненням артиста, за останні роки, протяжність «стіни» стала тільки більшою. Роджер додає, що творчі люди з Палестини не мають права виїхати за кордон, щоб показати світу свої твори, а населення сектора Гази страждає від «незаконної блокади» і замкнено в «справжній в’язниці».

“Не можна більше закривати очі на ту політику, яку зараз веде Ізраїль. Вони кажуть, що хочуть миру, але насправді ведуть загарбницьку війну і виселяють людей з їхніх рідних будинків”.

Роджер Уотерс відзначає, що тепер буде вести особисту кампанію проти ізраїльської політики. Музикант оголосив своє гасло: «Бойкот, Викриття і Санкції». Артист повідомляє, що не має наміру міняти своїх поглядів, поки уряд Ізраїлю не припинить «окупацію і колонізацію арабських земель, які були захоплені в 1967 році» і не «дасть усім палестинським біженцям права передбачені резолюцією ООН».

Артист наголосив, що він не антисеміт і не «атакує народ Ізраїлю», проте повністю підтримує ідею культурного бойкоту.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.