Новини світу. 2 березня. Голландські митники отримали припис затримувати всі партії консолей Playstation 3, призначені для реалізації на території Євросоюзу.

LG
LG добилася заборони ввезення Playstation 3 в ЄС

Заборона на імпорт буде діяти протягом десяти днів. Він був введений судом Нідерландів з вимоги корпорації LG, яка провадить позов з Sony щодо питань патентних прав.

В даний час в портових терміналах Роттердама скупчилися десятки тисяч ігрових консолей, що приносить Sony значні збитки. Коментарів з приводу ходу судового процесу ні від однієї з сторін не надходило.

Як повідомлялося, LG намагається домогтися заборони на продаж товарів від Sony також на території США. На думку LG, при виробництві телевізорів і консолей Sony Corporation використовує технології, патенти на які їй не належать.

LG звинувачує Sony в незаконному використанні восьми патентів. Всього проти Sony в США подано 4 судові позови. У свою чергу Sony вважає, що LG також порушує її патентні права, експортуючи в США низку моделей мобільних телефонів. Відповідний позов був поданий Sony ще в грудні 2010 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.