Новини України. 28 березня. Президент Віктор Янукович називає цілком природним порушення кримінальної справи стосовно колишнього президента України Леоніда Кучми.

Віктор Янукович
Янукович: годі спати, в "справі Гонгадзе" потрібно поставити крапку

Про це він сказав в інтерв’ю українським журналістам в Сінгапурі.

Янукович підкреслив, що у правовій державі потрібно нарешті дати відповідь на те, що вже багато років всім відомо.

“Треба набратись терпіння і культури певної суспільству, щоб не робити ніяких сенсацій – є процедура, яку необхідно пройти”, – сказав він.

Президент зауважив, що для фахівців, юристів нічого дивного у цьому процесі немає.

“До речі, як і немає ніяких свіжих новин в цій справі. Тобто, вони всі давно відомі, тільки зараз вони складаються у певний процес, який вже йде на завершення і треба отримати відповідь”, – сказав Янукович.

Він зауважив, що багато років держава не давала відповіді на це запитання, і потрібно це зробити зараз.

Водночас глава держави відкинув тезу, що в цьому процесі є політична складова.

“Плітки, що цей процес перетворюється на сучасний політичний процес, я скажу, це тільки плітки”, – запевнив Віктор Янукович.

“Безумовно, неприємно Леоніду Даниловичу, йому, як кажуть, не позаздриш, але треба завершувати, врешті-решт, колись. І досить спати на снодійних пігулках: треба колись жити. А для цього необхідно дати відповідь на це питання – і закінчити”, – сказав президент.

При цьому він підкреслив, що в даному випадку відповідь може дати лише суд, і в правовій державі ніхто не може звинувачувати людей без рішення суду.

Як відомо, Генеральна прокуратура порушила стосовно колишнього президента Кучми кримінальну справу за підозрою у перевищенні влади, наданні незаконних розпоряджень керівництву МВС, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.