Новини науки. 29 березня. Американські астрономи запропонували теорію, що інопланетні істоти і сліди їх життя могли бути знищені чорними дірами, що утворилися в результаті вибухів зірок.

Земля
Жителі інших планет могли зникнути в чорних дірах

За словами вченого Едварда Сіону з Університету Вілланова, штат Пенсільванія, інопланетні істоти могли бути «затягнуті» в чорні діри, які утворилися в результаті вибухів особливо великих білих карликових зірок.

На останній стадії еволюції такої зірки відбувається потужний вибух, в результаті чого, утворюється чорна діра – просторово-часова область, яка володіє сильним гравітаційним притяганням і здатна «затягнути» всі розташовані поруч об’єкти, в тому числі планети, населені різними істотами.

Не виключено, що кожного разу, коли за останні кілька мільйонів років відбувався подібний процес, це призводило до знищення інопланетного життя.

Вчені вважають, що планета Земля також може бути знищена. Але можливою причиною загибелі життя на Землі стане не чорна діра, а гамма-сплески – великі енергетичні викиди, які здатні знищити озоновий шар. Однак, за словами Сіону, це відбудеться не раніше, ніж через кілька сотень років.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.