Новини України. 26 березня. Відкриття кримінальної справи проти колишнього Президента України Леоніда Кучми – це боротьба за матеріально-фінансові активи його родини.

Ігор Мазур
Ігор Мазур вважає, що справа проти Кучми - це боротьба за його активи

Про це заявив голова київської організації УНА-УНСО Ігор Мазур, який кілька років провів у тюрмі за справою “Україна без Кучми”.

За його словами, опозиція в особі Юлії Тимошенко довела свою неспроможність і показала, що не становить загрози для Партії регіонів.

“Наступне серйозне фінансове угрупування в Україні, на яке не має впливу чинна влада – це сім’я Леоніда Кучми. Я думаю, що справа проти нього – це певна боротьба з його родиною за сфери впливу”, – зазначив Ігор Мазур.

На його думку, в результаті буде визнано, що не було ніякого складу злочину, але сім’я Леоніда Кучми має за це віддячити якимись своїми активами. З іншого боку, за словами Ігоря Мазура, Леоніду Кучмі, можливо, буде й вигідно, що в його справі стоятиме крапка, коли доведуть, що він не має жодного стосунку до справи Гонгадзе, але це йому коштуватиме певних майнових активів.

“На верхах створюють кримінальні справи, в результаті яких має відбутися переділ власності”, – вважає активіст УНА-УНСО.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.