Новини політики. 31 березня. Мельниченко вважає, що Кучма спробує переконати Януковича спустити на гальмах справу Гонгадзе.

Микола Мельниченко стверджує, що Кучма має аргументи для Януковича

Екс-Президент Леонід Кучма збирається шантажувати чинного Президента Віктора Януковича.

Про в інтерв’ю Радіо Свобода розповів екс-майор Держохорони Микола Мельниченко.

За його словами, Кучма надалі уникає очної ставки, щоб дочекатися повернення Януковича з-за кордону і зустрітися з Януковичем особисто.

Мельниченко вважає, що Кучма має аргументи, які переконають чинного Президента ужити заходів для гальмування розслідування.

“У Кучми є деякі аргументи, якими він хоче шантажувати Януковича, щоб Янукович дав вказівку щодо припинення слідчих дій, зокрема, і очних ставок. Щоб слідство “спустити на гальмах”. Саме для цього Кучма ігнорував попередження, що слідчі дали йому ще у понеділок”, – каже колишній охоронець Кучми.

За словами Миколи Мельниченка, ще у понеділок слідчі Генпрокуратури попереджали Леоніда Кучму, що його адвокат Ігор Фомін може бути відсторонений від справи через те, що він у 2003 році мав стосунок до захисту Олексія Пукача, колишнього генерала міліції, який є фігурантом карної справи, порушеної нині стосовно екс-Президента.

Нагадаємо, що вчора Генпрокуратура відсторонила адвоката Леоніда Кучми Ігоря Фоміна. Через це Кучма в п’ятий раз уникнув очної ставки з Мельниченком.

Нагадаємо, Генпрокуратура підозрює Кучму у вбивстві Гонгадзе. Проти нього порушили кримінальну справу. Плівки Миколи Мельниченка визнані речовим доказом у справі

24 березня Кучмі пред’явили звинувачення.

Джерело Точка.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.