Новини України. 16 березня. Комуністи офіційно підрахували збиток від пошкодження пам’ятника Сталіну біля входу в Запорізький обком партії.

КПУ хоче, щоб "Тризуб" заплатив за Джугашвілі

Як повідомляє прес-служба громадської організації “жіноча січ”, шкоду оцінено в 374 тис. грн, однак до кошторису включені не тільки праця консультантів, але також квіти і польова кухня. Відповідна довідка була підписана першим секретарем обкому КПУ Олексієм Бабуріним.

Виготовлення пам’ятника комуністи оцінили в 109 тис. грн, підготовку місця для нього – в 1,5 тис. грн, безпосередньо установку – в 20 тис. грн. Попередні консультації фахівців обійшлися в 35 тис. грн, вивчення громадської думки – у 25 тис. грн.

У графі “витрати, пов’язані з відкриттям монумента” автори документа вказали 52 тис. грн. Сюди увійшли витрати на проїзд і на відрядження учасників заходу, оренда військової техніки, оренда польової кухні та каша для ветеранів.

Утримання пам’ятка, як випливає з довідки, обійшлося Компартії в 50 тис. грн (охорона, огорожа, благоустрій, догляд і квіти). Ще одна велика стаття витрат – прийом і супровід делегацій, які приїхали подивитися пам’ятник – 43 тис. грн.

Тризубівці“, обвинуваченим в пошкодженні пам’ятника, інкримінують частину другу статті 194 Кримінального кодексу України (знищення або пошкодження майна в особливо великих розмірах суспільно небезпечним способом). Обвинуваченим загрожує від 3 до 10 років позбавлення волі.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.