Новини сівту. 25 березня. США. Бюро перепису населення США підвело підсумки дослідження про расовий склад та міграційної ситуації в країні.

Латиноамериканців в США скоро буде більше ніж європеців

Звіт було опубліковано в четвер, 24 березня. У документі,  увага акцентовано на зростанні числа представників меншин і людей похилого віку, а також розростанні передмість.

Імміграція і високий рівень народжуваності, зафіксований в районах, де проживають латиноамериканці, призвели до того, що, згідно зі звітом Бюро, зростання чисельності населення на 90% був забезпечений за рахунок расових і етнічних меншин. В останні роки найбільш швидко зростаючою групою були вихідці з Латинської Америки. З 2000 року в Сполучені Штати прибуло близько 50 млн латиноамериканців, тобто тепер приблизно кожен шостий дорослий і кожна четверта дитина в країні – виходець з латиноамериканської країни.

Реалії перевершили прогнози експертів. У країні виявилося приблизно на 900 тис латиноамериканців більше, ніж очікувала американська влада.

Найбільшою популярністю у вихідців з Латинської Америки користуються південні штати: Алабама, Луїзіана і Північна Кароліна. Саме там вони вважають за краще селитися в перший час після приїзду в США.

Також, згідно зі звітом Бюро перепису населення, вперше зростання чисельності азіатів перевищив африканців – другу за чисельністю групу расових меншин. За підсумками перепису 2010 року, число американців, у чиїх жилах тече кров декількох рас або національностей, збільшилася більш ніж на 25% – до 8,7 млн ​​людей.

Чисельність білого населення (не іспаномовного) середнього віку зросла до 197 млн ​​осіб. При цьому знизився показник народжуваності, з 69% до 64%.

«Для нації це десятиліття стало дійсно часом змін», – цитує Associated Press Вільяма Фрея, демограф Брукінзького інституту, проаналізував велику частину даних за 2010 рік.

Зміна демографічної картини США позначиться і на політиці американської влади. Вони будуть змушені враховувати їх зростаючий вплив.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.