Новини України. 15 березня. Журналістський рух “Стоп цензурі!” висловлює занепокоєння щодо ситуації, яка склалася у холдингу “Главред-медіа”, і, зокрема, в “Газете по-киевски”.

Газете по-киевски
"Стоп цензурі" просить Коломойського вирішити проблеми в газеті

“Ми висловлюємо підтримку своїм колегам-журналістам та звертаємося до власника холдингу Ігоря Коломойського і топ-менеджерів холдингу з пропозицією якнайшвидше розв’язати внутрішні конфлікти в рамках правового поля, виплатити заборговану зарплатню журналістам та відновити стабільний вихід видання”, – йдеться в заяві.

Як відомо, газета, яка виходить із січня 2003 року і є одним із лідерів ринку друкованої преси України, призупинила свій вихід.

Редакція видання пояснює це організаційними причинами, однак є підстави вважати, що до цього призвела і не впорядкована система відносин всередині холдингу.

Також Рух звертається до членів комітету Верховної Ради з питань свободи слова та ЗМІ з тим, аби народні депутати ініціювали законодавчі зміни з метою посилення ролі та незалежності редакційних рад всередині редакцій, фінансової та процедурної прозорості в ЗМІ.

“Ми переконані, що ЗМІ, завдання яких серед іншого полягає і в контролі за діями влади, мають самі демонструвати приклад щодо відкритості”, – йдеться в заяві.

“Це убезпечить журналістів від тиску з боку власників, який найчастіше чиниться в економічний спосіб. Це має стати черговим кроком для посилення спроможності українських мас-медіа”, – уточнили в “Стоп цензурі”.

Джерело Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.