Новини політики. 20 березня. “Партія регіонів – це не закритий клуб за інтересами, а політична партія, яка відкрита для всіх”, – заявив народний депутат від ПР Вадим Колесніченко, коментуючи вступ до лав ПР нових членів.

Вадим Колесніченко
Вадим Колесніченко

“Якщо людина пише заяву про те, що вона згодна зі статутом та програмою партії, зобов’язується це виконувати, то які у нас підстави людині не довіряти і не залучати в нашу політичну силу? Тут стандартна процедура: кожен бажаючий житель України має право вступати в ту чи іншу політичну партію. Це регулюється Законом про політичні партії”, – підкреслив Колесніченко.

За його словами, “регіони” приймають до себе в партію тих, хто впевнено гарантує свою участь у виконанні статуту і програми партії. До того ж, стверджує “регіонал”, у статуті ПР не написано, що вони не приймають тих, хто раніше був в інших політичних партіях і громадських організаціях.

“У нас суспільство рівних можливостей, ми не робимо вибір – це колишній міністр чи це колишній тесляр. Люди рівні, кожен може реалізувати свої ідеї у складі тієї чи іншої політичної партії. Чому люди йдуть з тієї чи іншої політичної партії? Наприклад, людина вступає до неї (до партії. – Ред.) з розрахунком, що буде реалізовувати свої програмні принципи. А потім з’ясовується, що переважна більшість членів цієї партії абсолютно не реалізує статут і програму партії, а скажімо так, “відпрацьовує” свої особисті інтереси – фінансові, корисливі чи політичні. Людина розуміє, що там не потрібна, що не може реалізувати свою ідею, свій потенціал, тож шукає ту політичну партію, той політичний проект, де розуміє, що її голос буде не зайвий, що її почують, а програмні принципи (партії. – Ред.) її влаштовуватимуть”, – наголосив Колесніченко.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.