Новини спорту. 17 березня. Відео. “Динамо Київ” програло виїзний матч Ліги Європи “Манчестер Сіті” 1:0, але за підсумком двох матчів, кияни виходять до чвертьфіналу турніру.

Динамо-Ман Сіті
"Динамо" продовжує боротьбу в Лізі чемпіонів

Динамівцям вдалося витримати тиск англійської команди протягом всіх 90 хвилин. Кияни показали не найкращу свою гру: команді не вдавалося організувати перехід з оборони в атаку, захист часто залишав вільним когось з гравців суперника. Багато роботи було в Олександра Шовковського, а в кінці гри він буквально рятував команду від пострілів “Ман Сіті”.

“Міщани” мали усі шанси протягом матчу вирвати більшу перемогу в киян, не зважаючи на те, що грали в меншості.