Новини світу. 1 березня. Поліція Нової Зеландії оцінила кількість загиблих під час землетрусу в Крайстчерчі в 240 осіб.

Кількість жертв землетрусу в Новій Зеландії зростає

За словами начальника поліції округу Кентербері Дейва Кліффа (Dave Cliff), офіційно підтверджена кількість загиблих – 154 людини – може істотно зрости після виявлення тіл зниклих без вісті.

“Нам потрібно враховувати число в районі 240 загиблих, але це не остаточні дані, оскільки до нас все ще надходить інформація”, – заявив він.

Раніше висловлювалися припущення, що з урахуванням зниклих безвісті число загиблих досягне 200 чоловік. Варто відзначити, що останню живу особу витягнули з-під руїн зруйнованих будівель в Крайстчерчі ще 23 лютого.

Між тим, прем’єр-міністр Нової Зеландії Джон Кей заявив про необхідність почати ретельне розслідування причин катастрофи. Зокрема, він заявив про можливий початок судового розгляду стосовно будівельних компаній, які будували в Крайстчерчі офісні будівлі. Багато з тих, які вважалися стійкими до підземних поштовхів, були зруйновані. Відзначимо, що минулого року в Новій Зеландії відбувся землетрус магнітудою 7,1 бали проте таких руйнувань не було.

Землетрус магнітудою 6,3 бали стався в районі Крайстчерча вдень 22 лютого. У місті були пошкоджені десятки будівель, порушена подача електроенергії і телефонний зв’язок. Матеріальний збиток від землетрусу, за попередніми підрахунками, оцінюється в суму до 15 мільярдів доларів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.