Новини світу. 5 березня. КДБ Білорусі спростувало заяву екс-кандидата в президенти Олексія Михалевича про те, що його катували в СІЗО.

Олексій Михалевич
КДБ Білорусі заперечує інформацію про тортури Олексієм Михалевичем

Михалевича затримали 20 грудня 2010 року і кинули в СІЗО КДБ. 19 лютого його відпустили з ізолятора під підписку про невиїзд. Михалевич заявив, що його відпустили тільки за умови співпраці зі спецслужбами. Він також розповів про «жахливі умови утримання в КДБ, які можна кваліфікувати як тортури».

«Подібне не відповідає дійсності, а інформація, поширювана в зв’язку з цим, є наклепницькою», – йдеться в повідомленні Центру інформації і громадських зв’язків КДБ Білорусі, поширеному в п’ятницю.

Сам Олексій Михалевич підтвердив, що писав прохання на ім’я Олександра Лукашенка, але спростував твердження КДБ про те, що його не намагалися завербувати.

«Я не заперечую, що таку записку на ім’я Лукашенка я писав. Однак я писав цю заяву 10 січня. І до 19 лютого, більше місяця, мене “мурижили” в СІЗО КДБ з метою схилити до співпраці», – сказав Михалевич, передає РИА Новости.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.