Новини України. 18 березня. Івано-Франківськ. Івано-Франківська міськрада виступає за припинення незаконної діяльності інтерактивних клубів.

Ось де ховається гральний бізнес

«Івано-Франківська міська рада від імені територіальної громади виступає за припинення незаконної діяльності інтерактивних клубів на території України», – сказано у зверненні до Президента України Віктора Януковича, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Голови Верховної Ради України Володимира Литвина.

Незважаючи на прийнятий закон про заборону грального бізнесу, інформують депутати, у минулому році на території Івано-Франківської міськради міліція задокументувала 26 фактів зайняття гральним бізнесом в інтернет-кафе, ігрових залах, інтерактивних та комп’ютерних клубах, порушила 9 кримінальних справ, а податківці вилучили 57 гральних автоматів на загальну суму 875 тис. грн.

«Очевидно, що сьогодні гральний бізнес в Україні ховається за вивісками інтерактивних клубів і продовжує безкарно залучати до законодавчо забороненого виду діяльності залежних від нього споживачів», – зазначають у зверненні депутати.

Івано-Франківська міськрада просить внести зміни до чинного законодавства щодо впорядкування діяльності інтерактивних комп’ютерних клубів, недопущення проведення у них азартних ігор, а також посилення кримінальної відповідальності за організацію грального бізнесу.

Нагадаємо, Закон України “Про заборону грального бізнесу в Україні” набув чинності з 25 червня 2009 року.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.