Новини економіки. 6 березня. За даними Держкомстату, інфляція в лютому 2011 сповільнилася і склала 0,9%.

інфляція, графік
Інфляція рокує

Інфляція в Україні в лютому знизилася до 0,9% в порівнянні з 1% у січні, повідомляє Державна служба статистики в суботу.

За її даними з початку року інфляція склала 1,9%.

У річному вимірі (по відношенню до аналогічного місяця минулого року) інфляція за підсумками лютого сповільнилася до 7,7% в порівнянні з 8,2% за підсумками січня.

За даними Держкомстату, на споживчому ринку у лютому ціни на продукти харчування і безалкогольні напої виросли на 0,3%.

“Найбільше (на 5,1-3,3%) подорожчали овочі і фрукти. На 2,9% -1,2% зросли ціни на продукти переробки зернових, рис, маргарин, олію, хліб, яловичину. Разом з тим істотно (на 13,8% і 8,3%) подешевшали яйця і м’ясо птиці, на 3,5-0,1% знизилися ціни на свинину, молоко, сири, масло, кисломолочну продукцію”, – наголошується в повідомленні.

Алкогольні та тютюнові вироби в країні подорожчали на 0,9%, що в основному зумовлене подорожчанням алкогольних виробів на 1,6%.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли на 4,6%, в тому числі плата за гарячу воду та опалення – на 7,4%, тарифи на електроенергію на 6,8%. Крім того, на 6,2% -4,4% збільшилася плата за квартиру, водопостачання і каналізацію.

Щодо охорони здоров’я в повідомленні наголошується, що зростання цін на 0,7% зумовлене, у першу чергу, подорожчанням амбулаторних послуг на 1,0% та фармацевтичної продукції на 0,7%.

За даними Держкомстату, підвищення цін на транспорт в цілому на 2,4% відбулося, головним чином, за рахунок подорожчання палива та мастил на 4,3%. Крім того, на 1,8% зросла вартість перевезень пасажирським автодорожнім транспортом.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.