Новини світу. 13 березня. Росія. Ідея мультикультуралізму зжила себе, зазнала фіаско на практиці, вважає патріарх Московський і всієї Русі Кирило.

Патріарх Кирило
Мультикультуралізм довів свою неспроможність

“Те, що сьогодні відбувається у світі, свідчить про те, що концепція мультикультуралізму не виправдовує себе, миру не досягається. Те, що ми сьогодні маємо в Західній Європі, свідчить про це дуже наочно”, – сказав патріарх на зустрічі з учасниками Групи глобального лідерства Всесвітнього економічного форуму в суботу в Москві.

Він нагадав, що навіть державні діячі “говорять про провал мультикультуралізму, що модель не працює: сплаву не виходить”.

“У склянку зливають різні компоненти, щоб зробити коктейль, але струсити не виходить компоненти є, а коктейлю немає. Може, не треба було зливати .. Неможливо з турка чи араба зробити англо-сакса, навіть якщо дуже постаратися …”, – сказав патріарх.

За його словами, існує й інша модель міжцивілізаційних відносин, коли “кожна людина живе у відповідності зі своїми переконаннями, їй не пропонується модель, чужа для неї в культурному чи філософському сенсі”.

Джерело Цензор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.