Новини України. 22 березня. Харків. У Харкові знову буде страйк підприємців.

Революція буде!

Про це 22 березня повідомив журналістам голова Харківської міської організації профспілки підприємців Олександр Шармар. За його словами, ситуація в підприємницькому середовищі залишається напруженою через норми Податкового кодексу, наприклад, обов’язкової щомісячної подачі звітів до податкової. Як зазначив голова Асоціації приватних роботодавців Олександр Чумак, підприємці зобов’язані щомісяця здавати навіть порожню, з прочерками декларацію. Він підкреслив, що роз’яснювальна робота по здачі податкових декларацій практично не ведеться, багато підприємців до цих пір не знають, що звіти потрібно здавати кожен місяць, а штраф за прострочення одного звіту становить 510 грн, другого -. 1020 грн.

За словами Чумака, вчора, 21 березня, був останній день здачі звітів, через що всі районні податкові були переповнені. Крім того, співробітники Жовтневої податкової інспекції відмовилися приймати від підприємців звіти на папері – тільки в електронному вигляді.

“Траплялося, що на здачу звіту підприємці витрачали до 6 годин. У суботу та неділю податкові працювали з 7,30 до 21,00, але про це ніхто не знав Коли я прийшов на вихідних в податкову, то мені довелося розбудити дівчину анекдотом -.. Вона спала від неробства “, – розповів Чумак.

Шармар зазначив, що 21 березня розпочався автопробіг підприємців, які протестують проти дій влади. За його словами, дві автомобільні колони виїхали зі Львова та Луганська, і зустрінуться вони 25 березня в Києві. Голова Харківської міськорганізації профспілки підприємців зазначив, що колона об’їде Харків стороною, так як заради відвідування Харкова учасникам акції довелося б зробити великий гак, а через збільшення ціни на бензин підприємці собі цього дозволити не можуть.

“Ми відправимо кілька своїх представників з Харкова – не менше 5 автовласників, – які приєднаються до колони в Києві Взяти участь у цій акції в принципі може кожен бажаючий.”, – Відзначив Шармар.

Джерело СтатусКво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.