Новини України. 25 березня. Харків. Харківські робітники, підприємці, вчителі і таксисти вимагали відставки уряду Азарова.

Певно боляче буде Азарову, якщо його надінуть на ці вила

На площу в Харкові вийшли близько 500 підприємців, працівників ринків, а також великих промислових підприємств міста – заводів імені Малишева, імені Шевченка, Харківського авіазаводу.

Їх також підтримали представники профспілки таксистів і незалежної профспілки вчителів.

Всі вони зажадали відставки уряду Миколи Азарова, яке на думку демонстрантів проводить згубні реформи.

“Я не знаю, скільки ще буде терпіти український народ, але може статися як у Єгипті, люди встануть зі зброєю, але це навряд чи, звісно. Повстануть і поїдуть до Києва, хоча ось ці всі мітинги, все що відбувається, воно особливо не дає результату”, – сказав харків’янин Ігор, один з учасників мітингу.

Головна причина незадоволення підприємців і таксистів – знову Податковий кодекс, повідомив голова Харківської міської організації профспілки підприємців Олександр Шармар.

Наприклад, незручності створила зміна суми єдиного внеску. Адже змінилася не тільки його сума, але і розрахунковий рахунок. І ті, хто заплатив за старими реквізитами, тепер повинні або перевести гроші на новий рахунок або повідомити про помилку в податкову.

“Податківець чітко поставлений для того, щоб штрафувати, штрафувати і штрафувати – штрафи великі, за кожну помарочку, за те, що пропустили строки здачі декларацій – штраф 510 гривень, повторний – 1200 гривень виходить”, – сказав Олександр Шрамар.

Харківські підприємці також вимагають повернути можливість нормальної роботи спрощенців з юридичними особами та законодавчо встановити добровільну сплату єдиного соціального внеску.

Учасники мітингу тримали плакати з гаслами “У нас знову геноцид”, “Народ! Не майся, а піднімайся”, “Революція Ще буде. Ми розпочали”, “Зажерлися! Накралися! А посидіти?”, “Бездарний уряд – у відставку!”, “Не таким роги ламали!”, “Божий суд ніхто не відміняв”, “Верховну Раду – у відставку”, “Уряд Азарова – у відставку”.

Крім того, як повідомив tochka.net лідер ініціативної групи “Прорвемося!” Андрій Ільгов, представники групи протягом дня проводили на площі збір підписів під зверненням до Верховної Ради з пропозицією розглянути питання відставки уряду і недовіри Президентові.

Джерело Точка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.