Новини економіки. 6 березня. США. Гроші Павла Лазаренка не можуть бути повернені в Україну, оскільки кримінальна справа проти нього порушена на території Сполучених Штатів Америки”

павло лазаренко
Великий злодій Павло Лазаренко

Про це заявив ІМК народний депутат з фракції НУНС, колишній керівник Національного бюро Інтерполу в Україні Кирило Куликов, коментуючи повідомлення деяких ЗМІ про те, що ГПУ нібито відновила розслідування кримінальної справи проти екс-прем’єр-міністра Лазаренка.

Він пояснив, що згідно з американським кримінальним кодексом, всі кошти, які незаконно отримані на території США, ніколи не повертаються.

“Бюджет США відразу конфіскує ці гроші, і я не можу собі уявити, щоб Конгрес Сполучених Штатів зробив виняток для України. Це був би перший прецедент за 200 років”, – зазначив Куликов.

На запитання, чи варто поновлювати в Україні справу проти Павла Лазаренка, співрозмовник агенства відповів, що Лазаренко відбуває свій строк у США.

“Якщо є щось таке, що не врахувало американське законодавство, тоді це варто робити, але якщо ні, то – ні. Але це більш політичне питання”, – переконаний депутат.

Нагадаємо, нещодавно в пресі з’явилася інформація, що Генеральна прокуратура відновила розслідування кримінальної справи проти колишнього прем’єр-міністра Павла Лазаренка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.