Новини України. 7 березня. Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко вказує на активізацію співробітництва України зі США, Росією та Європейським Союзом за рік перебування Віктора Януковича на посаді Президента.

Грищенко хвалить Януковича за хороші стосунки зі США, Європою і Росією

Про це він сказав увечері 6 березня в ефірі телекомпанії “5 канал”.

Зі слів Грищенка, показово, що перший візит Президент Янукович зробив у Брюссель (Бельгія) для зустрічі з керівництвом Євросоюзу.

Він також вказав на активізацію переговорів про створення зони вільної торгівлі і пріоритетність для України її євроінтеграції.

Також серед досягнень президентства Януковича Грищенко назвав розвиток стосунків зі США, зокрема його візит у цю країну та зустріч із Президентом США Бараком Обамою, а також візит в Україну влітку 2010 року державного секретаря США Хілларі Клінтон.

“Це свідчення того, що Україну вважають потенційно дуже успішною державою. Звичайно, для цього нам треба ще багато що зробити”, – сказав він.

Також міністр вказав на покращення відносин між Україною та Росією.

“Безумовно, це налагодження або повернення до більш-менш не просто нормальних, а справді позитивно налаштованих відносин з Російською Федерацією”, – сказав він.

Грищенко додав, що наявні між країнами розбіжності можуть бути згладжені за умови політичної волі для цього.

Як відомо, Партія регіонів вважає ефективним і результативним рік президентства Януковича.

Джерело Українські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.