Новини технологій. 5 березня. Фінська компанія Rovio має намір перевести Angry Birds в розряд «соціальних ігор», випустивши версію для Facebook.

Angry Birds
"Злі пташки" прилетять у Facebook

Фінська компанія Rovio випустить версію гри Angry Birds для соціальної мережі Facebook.

Керівник Rovio Мікаель Хед (Mikael Hed) пояснив, що Facebook-версія Angry Birds буде відрізнятися від версій гри для комп’ютерів і смартфонів. У чому саме буде відмінність, він не уточнив, але розповів, що в «соціальній» версії ворогам пташок – свиням – буде відведена значна роль.

Pocket-lint передає, що гра з’явиться в Facebook у квітні. Сторінку Angry Birds в соціальній мережі «залайкали» вже більше 1,2 млн користувачів.

Гра Angry Birds доступна на мобільних платформах iOS (включаючи окреме видання для iPad), Android, webOS, Symbian^3 та Maemo. Також є версії для Windows, Mac OS і портативної консолі PlayStation Portable. У планах Rovio – випустити гру на Windows Phone 7, Nintendo 3DS, Wii і Xbox 360.

У загальній складності гра була завантажена більше 75 млн разів.

У квітні Rovio випустить чергове продовження серіалу, гру Angry Birds Rio. У ній будуть задіяні персонажі з мультфільму «Ріо» студії 20th Century Fox.

Джерело Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.