Новини світу. 28 березня. Генеральна прокуратура України просить довічне ув’язнення для колишнього народного депутата Віктора Лозинського, який проходить у справі про загибель жителя Кіровоградської області Валерія Олійника.

Лозинському хочуть дати "довічне"

Таку вимогу сьогодні на засіданні суду озвучив прокурор.

Прокурор уточнив, що розгляд кримінальної справи підходить до логічного завершення, і слідству на підставі зібраних доказів і матеріалів вдалося встановити картину вбивства Валерія Олійника. За його словами, хоча Віктор Лозинський свою провину і не визнає, ця провина підтверджується показаннями свідків і зібраними доказами, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Враховуючи всі зібрані матеріали справи, представник прокуратури попросив суд визнати Лозинського винним у скоєнні злочинів. Колишній бютівець звинувачується за шістьма статтями Кримінального кодексу, одна з яких – стаття 115 (умисне вбивство) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років або довічне ув’язнення.

Екс-прокурора Голованівського району Кіровоградської області Євгена Горбенка прокуратура просить визнати винним за ч. 3 статті 364 Кримінального кодексу, за ч. 2 статті 374, за ч. 1 статті 396 КК і засудити до десяти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах; колишнього начальника Голованівського районного управління міліції Михайла Ковальського – визнати винним за ч.3 статті 364, за ч. 2 ст. 374 і за ч. 1 ст. 396 Кримінального кодексу.

Разом з тим, враховуючи пом’якшуючі обставини у вигляді самостійного зізнання Михайла Ковальського та його сприяння в розкритті злочину, представник прокуратури попросив суд призначити міру покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з відстрочкою виконання на три роки, без права займати посади в правоохоронних органах.

Крім того, єгера Голованівського лісництва Василя Перепелицю представник прокуратури просить визнати винним за частиною 1 статті 263, ч. 2 статті 374, ч. 1 статті 396 Кримінального кодексу і засудити до п’яти років тюремного ув’язнення.

Також прокуратура відстоює позицію, щоб Віктору Лозинському, Євгену Горбенку і Василю Перепелиці запобіжний захід залишилась у вигляді утримання під вартою, Михайлу Ковальському – підписка про невиїзд.

Нагадаємо, 25 березня Дніпровський районний суд Києва завершив судове слідство у справі Лозинського. Суд перейшов до судових дебатів.

Лозинський перебуває під вартою з 1 березня 2010 року. Свою провину в загибелі Валерія Олійника 16 червня 2009 року він не визнає у повному обсязі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.