Новини технології. 26 березня. Google завершує роботу над технічною частиною проекту Google Music і веде з правовласниками переговори про надання контенту.

Google Music
Google Music вже тестують

Очікуваний музичний сервіс Google під назвою Google Music майже готовий, передає. Зараз співробітники компанії проводять його внутрішнє тестування, повідомило анонімне джерело CNET News.

Якщо робота над технічною частиною проекту практично завершена, то питання з контентом поки залишається відкритим. Google веде переговори з чотирма великими лейблами і одним із видавництв. Одна з вимог компанії – дозволити користувачам зберігати свої музичні колекції на серверах Google.

Про плани Google запустити сервіс під назвою Google Music стало відомо влітку 2010 року. Спочатку повідомлялося, що сервіс запрацює восени того ж року, пізніше в якості дати запуску називалося 25 грудня.

Передбачається, що в сховищі Google Music користувачі зможуть зберігати всі свої ліцензійні треки, в тому числі і придбані до запуску сервісу. Треки зі сховища можна буде прослухати в потоковому режимі на комп’ютері або мобільному пристрої. За користування сховищем буде стягуватися фіксована помісячна плата.

Аналогічну схему розповсюдження музики планує впровадити у себе й Apple. Компанія розраховує зняти обмеження на кількість завантажень треків з iTunes, а також перетворити сервіс MobileMe в сховище мультимедійного контенту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.