Новини технологій. 28 березня. Корпорація Google приєднується до компаній MasterCard і Citigroup в рамках розробки проекту з впровадження технології, яка дозволить користувачам платформи Android використовувати мобільні телефони як засіб оплати в магазинах.

Google Nexus One
Google дозволить розраховуватися "андроїдськими" телефонами

Головна мета нововведень – перетворення мобільних телефонів в електронний гаманець, пише The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

Нова можливість дозволить клієнтам оплачувати покупки, провівши мобільним телефоном по спеціальному пристрою в касах. Власники карток Citigroup зможуть оплачувати покупки після активації спеціально розробленої програми для телефонів на платформі Android.

Платіжна система дозволить Google надавати рітейлерам більше інформації про клієнтів, таким чином, рекламні акції та знижки будуть розроблятися відповідно до отриманої інформації.

Відповідно до спільного дослідження консалтингової фірми Edgar Dunn&Co і компанії MasterCard, оплата покупок за допомогою мобільних телефонів може досягти $618 млрд до 2016 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.