Новини технологій. 20 березня. Міжнародний пошуковик Google надав свій ресурс YouTube, щоб допомогти жертвам японського землетрусу і цунамі знайти своїх близьких, зниклих без вести.

Google
Google допомагає японцям знайти близьких

Сайт, що належить Google,  для обміну відео почав розміщувати короткі кліпи-ролики зі зверненням потерпілих до друзів і членів сімей.

Короткі відеоролики, більшість з яких триває менше хвилини, знімаються в притулках по всій Японії і розміщуються на сайті youtube.com/shousoku.

«Пошук зниклих без вісті через YouTube» є відео версією веб-ресурсу “Знайти людину, запущеного Google відразу ж після землетрусу, щоб допомогти розшукати зниклих без вісті.

Станом на 18 березня сайт “Знайти людину” містить майже 330.000 записів.

Google також розміщує списки мешканців притулків на сайті для обміну фотографіями – Picasa.

Google створив багатомовну сторінку кризового реагування з посиланнями на вже згаданий ресурс “Знайти людину” і ряд інших сайтів, таких як “гарячі лінії”, гуманітарні організації, інформація для туристів і карти місцевості.

Представник Google повідомив, що співробітники Інтернет-гіганта присвячують п’яту частину свого робочого часу і навіть більше, вибудовуючи технологічні ланцюжки, які допомагають впоратися з лихом у Японії.

Google вже давно дозволяє співробітникам витрачати 20 відсотків свого часу на інженерні проекти, які цікавлять їх особисто, але при цьому не входять до кола їхніх повсякденних обов’язків.

Джерело Власти.нет