Новини технологій. 20 березня. Міжнародний пошуковик Google надав свій ресурс YouTube, щоб допомогти жертвам японського землетрусу і цунамі знайти своїх близьких, зниклих без вести.

Google
Google допомагає японцям знайти близьких

Сайт, що належить Google,  для обміну відео почав розміщувати короткі кліпи-ролики зі зверненням потерпілих до друзів і членів сімей.

Короткі відеоролики, більшість з яких триває менше хвилини, знімаються в притулках по всій Японії і розміщуються на сайті youtube.com/shousoku.

«Пошук зниклих без вісті через YouTube» є відео версією веб-ресурсу “Знайти людину, запущеного Google відразу ж після землетрусу, щоб допомогти розшукати зниклих без вісті.

Станом на 18 березня сайт “Знайти людину” містить майже 330.000 записів.

Google також розміщує списки мешканців притулків на сайті для обміну фотографіями – Picasa.

Google створив багатомовну сторінку кризового реагування з посиланнями на вже згаданий ресурс “Знайти людину” і ряд інших сайтів, таких як “гарячі лінії”, гуманітарні організації, інформація для туристів і карти місцевості.

Представник Google повідомив, що співробітники Інтернет-гіганта присвячують п’яту частину свого робочого часу і навіть більше, вибудовуючи технологічні ланцюжки, які допомагають впоратися з лихом у Японії.

Google вже давно дозволяє співробітникам витрачати 20 відсотків свого часу на інженерні проекти, які цікавлять їх особисто, але при цьому не входять до кола їхніх повсякденних обов’язків.

Джерело Власти.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.