Новини України. 10 березня. Крим. Рабин Севастополя Біньямін Вольф має намір звернутися в Службу безпеки України із заявою проти лідера козачої громади «Соболь» Віталія Храмова, який раніше заявляв, що гучне вбивство севастопольських школярок могло бути скоєно «за талмудським або кабалістичним обрядом».

Рабин образився на козака

«Я вважаю, що Служба безпеки України має зараз почати кримінальне розслідування за фактом висловлювань Храмова … Ця людина представляє групу людей, яку ми пам’ятаємо за погромів початку 20 століття.

Замість того, щоб попросити вибачення у євреїв, він займається антисемітськоїю пропагандою. Якщо він говорить про «ритуали», то нехай шукає його серед своїх предків, які різали єврейських дітей», – сказав рабин.

Співрозмовник видання підкреслив, що в Торі є сувора заборона на використання крові та на вбивство.

«Я порадився з адвокатами, і ми будемо просити СБУ відкрити справу проти Храмова. Якщо ця подія трапилася в Севастополі, то значить, що він звинувачує особисто мене, і я це так не залишу», – заявив рабин.

Варто зауважити, що випадки ритуальних вбивст дітей євреями обговорювалися ще до нашої ери. В світі часто знаходять мертвих дітей, з яких злита уся кров і єдине пояснення таким дивним випадкам можна знайти лише в книгах, які описують єврейські ритуали, тому вірити чи ні, але випадки справді цікаві. Та ще цікавіше те, що у більшості таких випадків вбивць не знаходять, або саджають не тих, кого треба.

За матеріалами АЕН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.