Новини світу. 16 березня. Вірменія. Лідер вірменської опозиційної партії “Спадщина”, депутат парламенту Раффі Ованнісян проводить безстрокове голодування на Площі Свободи в Єревані.

Раффі Ованнісян

“Я всю ніч провів тут, відчуваю себе добре. Було холодно, але від підтримки людей стає тепло на душі”, – сказав Ованнісян.

За словами засновника партії “Спадщина”, його відвідують як однопартійці, представники різних політичних сил, так і прості громадяни.

“Я пробуду тут стільки часу, наскільки вистачить сил. Як не дивно, я нічого не вимагаю своєю акцією. Вимога належить народу – вона полягає у поверненні народові права формування влади, права голосу”, – зазначив Ованнісян.

Він підкреслив, що країна в даний час знаходиться у вкрай важкому соціально-економічному стані, і одним із шляхів виходу з неї є зміна влади.

“Народ не повинен чекати, що хтось на блюдечку піднесе йому свободу і добробут. Він повинен розуміти, що все в його руках. Своїм скромним прикладом я хочу показати, що майбутнє нашої країни під загрозою, і ми не повинні мовчати про це” , – сказав політик.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.