Новини України. 9 березня. Після завершення слідства Генеральна прокуратура може задовольняти клопотання лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко щодо її візитів за кордон.

Ганна Герман
Герман: Тимошенко можуть пустит за кордон, коли ГПУ закінчить слідство

Таку думку в ефірі 5 каналу висловила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман.

За її словами, цілком зрозуміло, що Генпрокуратура має свої запитання до Тимошенко, поки триває слідство. Тому відпускати її не хотіли.

«Звичайно, це вони будуть вирішувати, але мені здається, що проблем не буде з тим, щоб Юлія Тимошенко після завершення слідства – вона ж не засуджена – могла десь собі там їхати, куди їй треба їхати. Я не думаю, що в тому мали б бути якісь проблеми, і що з приводу цього мали б говорити аж західні політики», – сказала Герман.

Зі слів заступника глави АП, їй відомо про позицію деяких представників органів прокуратури, що Тимошенко може ознайомлюватися із матеріалами кримінальної справи дома через нотаріально завірені копії, щоб не так часто заявлятися до прокуратури.

Герман сказала, що наразі Юлію Тимошенко не засудили і суд ще зможе її виправдати.

«Все йде нормально, законно, слідство завершене», – додала Ганна Герман.

Як відомо, 30 грудня 2010 року було завершено досудове слідство в справі проти Юлії Тимошенко за підозрою в нецільовому використанні коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів за Кіотським протоколом.

Їй було пред’явлено остаточне обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків).

Після цього Генпрокуратура відновила досудове слідство у цій справі.

27 січня порушено ще одну кримінальну справу проти Тимошенко за підозрою в тому, що вона, будучи прем’єром, використовувала не за призначенням 67 млн гривень із державного бюджету, виділені під гарантію уряду на закупівлю та ввезення у країну 1 тис. автомобілів Opel Combo нібито для медичних цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.