Новини України. 3 березня. Генпрокуратура спростовує інформацію про те, що справа Луценка умисно затягується і заявляє, що екс-міністр вже ознайомився з 12-ма томами.

Юрій Луценко
Луценко читає свою справу

“В окремих Інтернет виданнях сьогодні була розміщена заява Юрія Луценка про те, що начебто Генеральна прокуратура України умисно затягує процес його ознайомлення з матеріалами кримінальної справи. Відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України уповноважений заявити, що це не відповідає дійсності і є відвертою неправдою”, – йдеться в повідомленні ГПУ.

Так, з часу оголошення 26 січня поточного року обвинуваченому Луценку Ю. В. про закінчення досудового слідства йому щоденно в робочі дні, починаючи з 31.01.2011 надаються матеріали справи для ознайомлення, інформує Генпрокуратура.

“Станом на 02.03.2011 обвинувачений ознайомився з 12 томами справи, обсяг якої становить 47 томів, у тому числі сьогодні він знайомився з томом 12 на 163 аркушах”, – йдеться в повідомленні.

Відповідно до вимог 218 КПК України обвинувачений не може бути обмежений у часі, потрібному йому для ознайомлення з матеріалами справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.