Новини України. 4 березня. Генеральний директор “МТС Україна” Андрій Дубовсков очолить російський “МТС”.

Андрій Дубовсков
Андрій Дубовсков буде працювати в російському МТС

Про це “Делу” повідомило джерело в топ-менеджменті українського оператора.

За інформацією видання, Андрій Дубовсков стане президентом російського “МТС”. Його підвищення стало можливим завдяки тому, що нинішній президент “МТС” Михайло Шамолін приступить до роботи в “АФК “Система” – материнській компанії російського оператора.

Прес-служба «МТС Україна» поки що не коментує кадрові рокіровки.

Андрій Дубовсков приступив до роботи в “МТС-Україна” в грудні 2007-го в якості першого заступника генерального директора. 1 лютого 2008 зайняв посаду виконуючого обов’язки гендиректора “МТС-Україна”, а 28 березня був затверджений як генеральний директор. Він змінив на посаді гендиректора “МТС-Україна” Павла Павловського, який був главою компанії з квітня 2007 року, а на початку 2008-го прийняв пропозицію продовжити роботу в Москві на посаді одного з керівників компанії “Ситроникс” (АФК “Система”) . Чергова зміна топ-менеджера була обумовлена незадоволеністю акціонерів МТС основними показниками діяльності її української “дочки”.

До цього Дубовсков працював у російських і зарубіжних телекомунікаційних компаніях. З 1993 року займав керівні посади в таких компаніях, як “Millicom International Cellular SA”, “Millicom International Cellular BV”, ТОВ “Регіональна стільниковий зв’язок”, ЗАТ “800” та ін в Москві, Алма-Аті, Нижньому Новгороді й Пермі.

ВАТ “Мобільні ТелеСистеми” (МТС) – найбільший оператор мобільного зв’язку в Росії і країнах СНД. Разом зі своїми дочірніми підприємствами компанія обслуговує більше 81,97 млн. абонентів. Населення 83-х регіонів Росії, а також Вірменії, Білорусі, України, Узбекистану і Туркменістану, де МТС та її дочірні підприємства мають ліцензії на надання послуг у стандарті GSM, складає більше 230 млн. чоловік. З червня 2000 року акції МТС котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі під кодом MBT.

За матеріалами proit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.