Новини політики. 13 березня. Співвласник компанії “Росукренерго”, бізнесмен Дмитро Фірташ вважає нинішнього президента України Віктора Януковича гідним керівником.

Дмитро Фірташ
Фірташ забув про кримінальне минуле Януковича

Про це він заявив в інтерв’ю французькому виданню “Politique Internationale”.

Зокрема, Фірташ зазначив: “Перше, про що слід розповісти, кажучи про нього (Януковича, – ред.) – це його життєвий шлях. Він пройшов дуже складну школу. На мій погляд, ця людина відмічена Богом, якщо вибрався з таких умов! Він виріс без матері. Він всього домігся сам”.

“У радянські часи він був директором автоколони, де працювали близько 3 тисяч людей: “ДонбассТрансРемонт“. Це підприємство працювало на половину Радянського Союзу, це – тепловози, депо, під’їзні шляхи… Людина, яка керувала такою організацією, не могла керувати, не розуміючи. Потім Янукович був заступником губернатора області, губернатором, двічі – прем’єр-міністром, і став президентом”, – підкреслив бізнесмен.

“Він не закінчував престижний зарубіжний ВНЗ. Але, повірте, Радянський Союз умів виховувати керівників. Не важливо, взуттєва фабрика, або космодром. Янукович пройшов цю школу”, – підсумував Фірташ.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.