Новини України. 11 березня. Контрольовані головою ради директорів групи компаній Group DF Дмитром Фірташем хімічні підприємства домовилися з Кабінетом Міністрів про поставки сільськогосподарським виробникам мінеральних добрив за пільговими цінами.

трактор
Добрива Фірташа будуть дешевші для українських фермерств

Про це повідомили в прес-службі Дмитра Фірташа.

У ході консультацій з урядом України вироблено механізм узгодження потреб агропромислового комплексу країни в добривах і можливостях хімпідприємств щодо їх виробництва.

“Ми змогли перейти від сезонного до рівномірного завантаження виробничих потужностей і можемо зробити знижку на 20-25% від ринкової ціни для внутрішнього ринку. Це досить багато”, – цитує Фірташа його прес-служба.

Зокрема, було підписано договори про відвантаження карбаміду й аміачної селітри за зниженими цінами.

“Вперше виробники добрив і уряд склали план і розписали, скільки добрив потрібно аграріям. План поставок розписано на 3 роки вперед”, – повідомив Фірташ.

На думку бізнесмена, це створює додаткові конкурентні переваги для України відразу у двох сегментах міжнародного бізнесу: на ринках сільськогосподарської продукції й азотних добрив.

При цьому прес-служба Фірташа не повідомляє, які саме підприємства будуть поставляти свою продукцію аграріям у рамках досягнутих домовленостей.

Як повідомлялося, у лютому Кабмін заявив про намір домовитися з хімічними підприємствами про забезпечення сільськогосподарських виробників мінеральними добривами за пільговими цінами на проведення весняної польової кампанії.

Фірташ контролює міжнародну групу хімічних компаній Ostchem Group, до складу якої станом на кінець 2010 року входили виробники мінеральних добрив азотної групи компанії “Рівнеазот” (Рівненська область), “Таджиказот” (Таджикистан) і “Нітроферт” (Естонія).

Фірташ також особисто контролює великих виробників мінеральних добрив – компанію “Сіверськодонецьке об’єднання “Азот” (Луганська область), концерн “Стирол” (Донецька область) і черкаський “Азот”.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.