Новини спорту. 8 березня. 3 березня в Федерацію футболу України (ФФУ) надійшов лист, підписаний генеральними секретарями ФІФА Жером Вальком та УЄФА Джанні Інфантіно, в якому йдеться, що у ФФУ є 30 днів, щоб решта 20 членів Федерації виконали вимоги, викладені в листі ФІФА від 24 січня.

ФФУ, федерація футболу України
ФФУ отримала повторний ультиматум від ФІФА ат УЄФА

«Ми посилаємося на ваш лист від 22 лютого 2011 року. ФІФА і УЄФА із задоволенням взяли до відома позитивну тенденцію, яка намітилася нині. Здається, що ситуація рухається в напрямку об’єднання футбольної сім’ї у вашій країні. Втім, ми також відзначили, що 20 членів до цих пір не повністю виконали вимоги, викладені в листі ФІФА від 24 січня 2011 року.

Зокрема, ми просили Вас надати нам підтвердження від уповноважених керівних органів членів ФФУ щодо виконання цими членами вимоги припинити будь-яку діяльність, спрямовану на організацію виборів до закінчення терміну повноважень керівництва ФФУ в 2012 році », – наводить текст листа УНН.

Нагадаємо, що в грудні ряд членів ФФУ виступили за відхід з поста президента Федерації футболу України Григорія Суркіса, якого запідозрили в симпатії до київського «Динамо», президентом якого є його брат Ігор.

У разі якщо ФФУ у вказаний термін не надасть потрібні документи, УЄФА може відкликати право України провести в 2012 році чемпіонат Європи – повідомляє Спортаналітик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.