Новини світу. 8 березня. США. Колишній російський військовий, який нині проживає в США, визнав себе винним у незаконних фінансових операціях на загальну суму понад $172 млн, повідомило ФБР.

ФБР піймало російського махінатора

За його даними, житель штату Орегон Віктор Каганов створив п’ять фіктивних компаній, що існували тільки на папері, і почав через них переводити великі грошові кошти для своїх зарубіжних партнерів по бізнесу.

ФБР у зв’язку з цим нагадало, що компанії, що спеціалізуються на переказ коштів, за законом зобов’язані отримати ліцензію в тому штаті, де вони працюють, а також зареєструватися у міністерстві фінансів США.

«Ні того, ні іншого Каганов не зробив», – наголошується в заяві бюро.

З 2002 по 2009 роки Каганов в загальній складності здійснив більше 4,2 тис електронних операцій з переказу грошових коштів.

«Значна частина коштів, переведених на його банківські рахунки, надійшла з Росії, гроші переводилися в основному в країни Азії та Європи», – вказує ФБР.

Як відзначають американські правоохоронні органи, «Віктор Каганов, колишній російський військовий офіцер, емігрував до США в 1998 році» та пізніше отримав американське громадянство. Яке його чекає покарання, в заяві не вказується.

Джерело Газета.ру

Comments

  1. По сравнению с Ходорковским – ребенок. И никто в “колыбели демократии” не воет об этом Каганове, как о Ходорковском.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.