Новини технологій. 19 березня. Соціальні мережі в Британії вперше обігнали розважальні, в тому числі і порнографічні, сайти за обсягом трафіку.

Популярність Facebook обігнала розважальні сайти

Соціальні мережі в Британії вперше в історії виявилися популярніші серед користувачів, ніж сайти розважальної тематики, повідомляє BBC з посиланням на дані аналітичної компанії Experian Hitwise.

Експерти компанії підрахували, що в січні частка Facebook і інших соціальних мереж в загальному інтернет-трафіку склала 12,46%, у той час як на частку розважальних сайтів припало 12,18%. До розважальних сайтів включають, серед іншого, відеосервіс ITV Player, спортивний ресурс SkySports.com, а також сайти порнографічної тематики. Відехостінг YouTube Experian Hitwise зараховує одночасно і до соціальних мереж і розважальних сервісів.

Найбільш популярним соціальним сервісом у Британії визнали Facebook – на нього припадає більше половини відвідувань соцмереж. На Facebook, за останніми даними, зареєстровано понад 30 млн жителів країни. Слідом ідуть YouTube, сервіси мікроблогів Twitter і Tumblr і професійна соціальна мережа LinkedIn.

Найбільш відвідуваним сайтом у країні як і раніше залишається Google – на частку пошукача припадає 8,9% всіх відвідувань. Facebook в статистиці по окремих сайтів займає друге місце з 7,5% візитів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.