Новини технологій. 4 березня. Соціальна мережа Facebook подорожчала на 30% з початку 2011р. Тепер її ринкова вартість сягає 65 млрд дол

Facebook невпинно дорожчає

Як повідомляє телеканал CNBC, до такого висновку прийшли представники інвестиційного фонду General Atlantic, який планує придбати 0,1% акцій Facebook (2,5 млн штук).

В кінці січня 2011р. Facebook привернула 1,5 млрд дол шляхом продажу своїх акцій інвесторам. Третина цієї суми надійшла у грудні 2010р. від банку Goldman Sachs і фонду DST Global (афілійований з російською Mail.ru Group), а ще 1 млрд дол компанія залучила за допомогою Goldman Sachs у інвесторів за межами США.

Як повідомила Facebook, виходячи з останнього раунду інвестицій, вартість всього бізнесу Facebook оцінюється в 50 млрд дол Це більш високий показник, ніж поточна ринкова вартість Yahoo! або eBay, але капіталізація Google і Amazon.com все одно перевищує цей рівень.

Тим часом наприкінці лютого стало відомо, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) почала попереднє розслідування торгів з цінними паперами ряду непублічних американських компаній, у тому числі Facebook і Twitter. Регулятор називає торги такими компаніями непрозорими і вважає, що вони можуть представляти широке поле для махінацій.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.