Новини технологій. 22 березня. До липня-серпня 2011 року український файлообмінний ресурс EX.ua планує запуск платні версії з контентом, авторизованим правовласниками.

EX.ua стане платним?

Про це повідомили представники порталу спільно з представниками правовласників і контенту виробниками музичного.

Зокрема, представник порталу Юрій Пісковий повідомив, що портал вже приступив до закупівель контенту. Зараз на заключній стадії перебуває близько 40 договорів з власниками прав, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Вільний ресурс буде виглядати як версія порталу з розширеним функціоналом, деякими додатковими можливостями (наприклад, з ІР-телефонією, або можливістю відключення реклами) і крім доступу до всього контенту порталу буде пропонувати доступ до контенту, який є авторизованим правовласником.

Є кілька моделей, за якими портал працює або працюватиме з власниками прав на контент, – це розміщення каталогів продукції самими правовласниками, можливість оплачувати даний контент, його перегляд або завантаження за допомогою платіжної системи, яку планує запустити ресурс.

Також розглядається розміщення контенту, наприклад, за просування певного виконавця, і можливість введення будь-якої абонплати для користувачів. За словами представників порталу, спираючись на світовий досвід і враховуючи українські реалії, плата має становити близько 1 долара.

З власником контенту портал може домовлятися про різні способи розміщення, наприклад, треків: частина – в платному доступі, частина – доступна для завантаження, частина – для перегляду онлайн і так далі

Як повідомили на сайті, зараз ведуться переговори також з власниками прав на розповсюдження кінопродукції на території Росії та України.

Пісковий зазначив, що зараз за зверненням правовласника, який може довести свої права, контент закриється і з часом авторизованого контенту на порталі буде більше.

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося про те, що сервіс зберігання інформації EX.ua незабаром може стати платним, і що цей варіант розглядається після включення ресурсу в «чорний список» Американської Асоціації звукозапису.

Джерело Власти.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.